• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/necdetunuvar
  • https://www.twitter.com/@necdetunuvar
AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar: “Bayramlar gönül almak için fırsat”
AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar, dini ve milli duyguların zirveye ulaştığı bayramların, gönül almak için de önemli bir fırsat olduğunu kaydetti.
 
Ünüvar, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda, bayramların; sevgi, saygı ve hoşgörü ortamının güçlendiği, insanlar arasındaki birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının pekiştiği müstesna günler olduğunu belirtti.
 
Bayramların, birleştirici gücüyle toplumu bütünleştiren, huzur ve sevinci artıran ortak bir paylaşım zemini olduğunun da altını çizen Ünüvar, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan ayını ve bin aydan hayırlı olan Kadir Gecesi’ni geride bırakırken, mübarek Ramazan Bayramı’na erişmenin mutluluğunu da hep birlikte yaşıyoruz. Bayramlar, dünya meşgalesi arasında ihmal ettiğimiz ailemiz, arkadaşlarımız ve akrabalarımızın gönlünü almak için de önemli bir fırsattır. Bu fırsatı çok iyi değerlendirerek, dargınlıklara, kırgınlıklara, küskünlüklere son vermeli, muhabbeti artırmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle; Ramazan Bayramı’nın ülkemizde sevgi, kardeşlik, huzur, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının yoğunlaşmasına vesile olmasını diliyor, milletimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum” 
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      527 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın