• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/necdetunuvar
  • https://www.twitter.com/@necdetunuvar

Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Ünüvar, öğrencilere seslenerek, “Pandemi sürecini fırsata çevirelim. Yürürken kitap dinliyorum, size de tavsiye ediyorum” dedi

ANKARA Üniversitesi "Üniversite Uyum Programı" kapsamında ilk buluşma, Rektör Prof. Dr. Necdet Ünüvar'ın katılımıyla Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi (DTCF) akademisyen ve öğrencileriyle online ortamda gerçekleştirildi. Rektör Prof. Dr. Ünüvar, öğrencilere "Hoş geldiniz" diyerek, 6 Ekim'de akademik yıl açılışının yapılacağını hatırlattı. "Pandemi şartlarında belki beklediğimiz coşkuyla başlayamayacağız ama inşallah bir son gelecek" ifadesini kullanan Ünüvar, öğrencilere, Ankara Üniversitesinin Cumhuriyet'in ilk üniversitesi olduğunu ve hemen hemen bütün kurumlara insan kaynağı yetiştirdiğini söyledi.

PANDEMİ SONRASI ÇAYA BEKLİYORUM
Çevrimiçi buluşmaya katılan öğrencilerin "pandemi sürecinde bir hayli sıkıldıklarını" ifade etmeleri üzerine Rektör Ünüvar, şunları kaydetti: "Bu sıkılma, sizleri düşünmeye sevk edebilir. Ben bu süreçte kitap okuma sitelerini keşfettim, yürürken kitap dinliyorum, size de tavsiye ediyorum. Pandemi bitince de çaya bekliyorum"

17 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın